preload preload preload preload preload preload

TACTISEPT

Buziak mojego dziecka

Czym buzia za młodu nasiąknie… Dobre nawyki, których nauczymy dziecko, będą mu towarzyszyć przez całe życie. Dlatego też o właściwą higienę jamy ustnej naszego malucha powinniśmy się troszczyć już od najmłodszych lat.

Na początek musimy oczywiście zadbać o dobór odpowiedniej szczoteczki i pasty do zębów oraz właściwej diety. Jednak dzieci uwielbiają słodycze, a cukier w nich zawarty bezpośrednio przyczynia się do powstawania próchnicy. Dlatego tak ważne jest, aby dziecko myło zęby przynajmniej dwa razy dziennie. U maluchów, które nie potrafią jeszcze wprawnie „manewrować” szczoteczką, wsparcie w postaci płynów do płukania jamy ustnej jest nieocenione. Tym bardziej, że bakterie osiadają nie tylko na zębach tworząc płytkę, a wreszcie kamień nazębny, ale znajdują się również na języku i wewnętrznej stronie policzków. Aby nauczyć dziecko regularnego płukania jamy ustnej należy dobrać odpowiedni płyn. Ale przecież nie podamy dziecku płynu dla „dorosłych”,  który zazwyczaj zawiera alkohol!

TACTISEPT płyn to specjalistyczny płyn do codziennej higieny i profilaktyki jamy ustnej, stosowany już u najmłodszych dzieci (bez ograniczeń wiekowych) oraz dorosłych. Unikalna receptura zastosowana w płynie TACTISEPT jest stosowana od wielu lat w wielu krajach europejskich. Od niedawna TACTISEPT jest dostępny także w Polsce. Produkt dla Twojego malucha znajdziesz wyłącznie w aptece.

TACTISEPT nie zawiera alkoholu, a nadtlenek karbamidu (główny składnik TACTISEPTU) rozkłada się wyłącznie do substancji występujących naturalnie w organizmie każdego - także małego! - człowieka. TACTISEPT działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zapewniając właściwy poziom higieny jamy ustnej każdego dnia. Dodatkowo dzięki swojemu unikatowemu składowi i mechanizmowi działania TACTISEPT posiada właściwości przyspieszające gojenie drobnych urazów i podrażnień. Działa także leczniczo w przypadku występowania, częstego u maluchów, aftowego zapalenia błony śluzowej jamy ustnej.

 

TACTISEPT płyn w postaci aktywnej piany to frajda dla Twojego dziecka i gwarancja czystej buzi malucha dla Ciebie!

Millenium Studio - tworzenie stron www