preload preload preload preload preload preload

TACTISEPT

Jak działa TACTISEPT?

 

TACTISEPT płyn do płukania jamy ustnej to unikatowy preparat na bazie nadtlenku karbamidu, który w środowisku jamy ustnej rozkładany jest do karbamidu oraz nadtlenku wodoru. Karbamid odpowiedzialny jest za właściwości nawilżające i oczyszczające, a nadtlenek wodoru odpowiada za działanie antyseptyczne i przyspieszające procesy gojenia niewielkich podrażnień i urazów. Obydwa składniki występują naturalnie w organizmie ludzkim. Właśnie dlatego TACTISEPT jest jedynym takim preparatem o działaniu leczniczym i profilaktycznym, niezastąpionym w codziennej higienie jamy ustnej.

Przyjmując postać aktywnej piany TACTISEPT dociera nawet w najbardziej niedostepne zakamarki, gwarantując 100% skuteczność i pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i nawilżenia.

Sposób stosowania:

Profilaktycznie – 10 ml płynu Tactisept 1-2 razy dziennie, bez ograniczeń czasowych. Nie rozcieńczać. Może być stosowany wymiennie lub łącznie z żelem Tactisept.

Leczniczo - do czterech razy dziennie, przez okres czasu zalecony przez stomatologa. Może być stosowany wymiennie lub łącznie z żelem Tactisept.

 

Stosując płyn TACTISEPT po każdym posiłku pozbywasz się uciążliwych resztek jedzenia oraz zapobiegasz powstawaniu płytki nazębnej, która jest jedną z najczęstszych przyczyn chorób jamy ustnej.

Millenium Studio - tworzenie stron www