preload preload preload preload preload preload

TACTISEPT

Mój aparat ortodontyczny

Nosisz aparat ortodontyczny? Masz problem z pozbyciem się resztek pokarmu, szczoteczka nie dociera wszędzie, a aparat powoduje podrażnienia i urazy?

Utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej to dla wielu osób noszących aparaty ortodontyczne nie lada wyzwanie. Resztki pokarmu dostają się niemal wszędzie! Już po niewielkim posiłku, jego pozostałości nie tylko zalegają w szczelinach pomiędzy zębami, ale też dostają się pomiędzy zamki, łuki i inne elementy aparatu, a nawet w miejsca, które aparat zakrywa… W takich sytuacjach pasta i szczoteczka to za mało. A przecież niewystarczająca higiena jamy ustnej w okresie noszenia aparatu może stać się przyczyną powikłań (w skrajnych przypadkach przerostu dziąseł) i konieczności zdjęcia aparatu do czasu wyleczenia powstałych zmian.

Od niedawna dostępne jest nowe specjalistyczne rozwiązanie, które pomoże nam w codziennej profilaktyce i utrzymaniu perfekcyjnej higieny jamy ustnej.

TACTISEPT płyn – to specjalistyczny płyn wykorzystywany w praktykach stomatologicznych przez wielu lekarzy w Polsce i Europie – teraz dostępny bezpośrednio w sprzedaży aptecznej. Ze względu na wyjątkowy mechanizm działania jest niezastąpiony w codziennej higienie i profilaktyce jamy ustnej i zębów – szczególnie u osób noszących aparaty ortodontyczne.

TACTISEPT płyn do płukania jamy ustnej dzięki swojemu unikalnemu składowi działa nawet w najtrudniej dostępnych przestrzeniach jamy ustnej. Aktywna piana powstająca w wyniku kontaktu płynu z zębami, elementami aparatu ortodontycznego oraz błoną śluzową jamy ustnej pomaga mechanicznie pozbyć się uciążliwych resztek jedzenia i pozwala dotrzeć nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Dodatkowo TACTISEPT płyn stosowany w codziennej higienie i profilaktyce zapobiega powstawaniu podrażnień i urazów powodowanych przez aparat ortodontyczny. Dzięki karbamidowi i nadtlenkowi wodoru TACTISEPT leczy, goi i oczyszcza. TACTISEPT działa wielokierunkowo gwarantując pełną moc i zakres działania.

Stosując TACTISEPT płyn nie tylko pozbywasz się uciążliwych resztek jedzenia po każdym posiłku, ale dodatkowo zapobiegasz powstawaniu płytki nazębnej, która jest jedną z najczęstszych przyczyn chorób jamy ustnej i zębów.

Millenium Studio - tworzenie stron www