preload preload preload preload preload preload

TACTISEPT

Piękne implanty

Implanty zębowe są coraz częściej stosowaną alternatywą dla tradycyjnego leczenia protetycznego. Żeby jednak zapewnić temu leczeniu sukces  w okresie wszczepiania implantu należy zwracać szczególną uwagę na właściwą higienę jamy ustnej.

Bakterie gromadzące się w jamie ustnej mogą prowadzić do zapalenia tkanek wokół implantu, co jest jedną z głównych przyczyn niepowodzenia leczenia. Dlatego też każdy pacjent decydujący się na implanty stomatologiczne powinien regularnie zgłaszać się na ich kontrolę w gabinecie stomatologicznym. Jednak niemniej ważne dla powodzenia kuracji jest dbanie o dokładną higienę jamy ustnej pomiędzy wizytami u stomatologa.

TACTISEPT płyn jest specjalistycznym płynem przeznaczonym do regularnego stosowania w codziennej higienie jamy ustnej. Nadtlenek karbamidu, odpowiedzialny za wyjątkowe działanie TACTISEPTU, w środowisku jamy ustnej rozkłada się do karbamidu, tlenu i wody - czyli substancji występujących naturalnie w organizmie ludzkim. Dzięki temu TACTISEPT idealnie sprawdza się przez cały okres długotrwałego procesu wszczepiania implantu (oczyszcza, goi, nawilża).

TACTISEPT w postaci aktywnej piany dociera nawet w najtrudniej dostępne zakamarki, usuwając gromadzące się resztki pokarmu i martwe komórki nabłonka oraz bakterie, gwarantując pełne spektrum działania. Zapobiegając powstawaniu płytki nazębnej – jednej z najczęstszych przyczyn chorób przyzębia, TACTISEPT nie dopuszcza do pojawienia się stanów zapalnych tkanek wokół implantów. Dodatkowo nadtlenek wodoru i karbamid zawarte w TACTISEPCIE wykazują właściwości gojące i łagodzące. W odróżnieniu od większości płukanek dostępnych na rynku TACTISEPT nie zawiera alkoholu – nie powuduje więc nieprzyjemnego uczucia pieczenia i dodatkowych podrażnień.

TACTISEPT płyn jest niezbędny na każdym etapie leczenia implantologicznego, a stosowany regularnie nie tylko daje gwarancję odpowiedniej higieny, ale także przyspiesza gojenie przynosząc ulgę dla obolałych dziąseł.

Millenium Studio - tworzenie stron www