preload preload preload preload preload preload

TACTISEPT

Specjalistyczna profilaktyka

Wiele chorób, na które cierpimy - m.in.choroby układu krążenia, choroby układu oddechowego - jest wynikiem niedostatecznej higieny jamy ustnej. Dlatego tak ważne jest, aby o zdrowie jamy ustnej dbać każdego dnia.

TACTISEPT płyn do płukania jamy ustnej to specjalistyczny preparat na bazie nadtlenku karbamidu do codziennej higieny i profilaktyki jamy ustnej. Unikalna receptura płynu TACTISEPT sprawia, że od wielu lat obok pasty i szczoteczki, towarzyszy on każdego dnia  Europejczykom w wielu krajach. Teraz dostępny jest także w Polsce.  

Wyjątkowy skład sprawia, że TACTISEPT jest stworzony do codziennego stosowania. Nadtlenek karbamidu, odpowiadający za jego unikatowe działanie, w środowisku jamy ustnej rozkładany jest wyłącznie do substancji występujących naturalnie w organizmie ludzkim. Dlatego też TACTISEPT płyn może być stosowany każdego dnia (a nawet po każdym posiłku!) niezależnie od wieku i bez obawy o niepożądane skutki uboczne.

TACTISEPT płyn to pełna ochrona jamy ustnej na każdy dzień. TACTISEPT działa antybakteryjnie, a aktywna piana, w którą TACTISEPT zmienia się podczas płukania, dodatkowo mechanicznie oczyszcza jamę ustną i pomaga pozbyć się uciążliwych resztek pokarmowych. Karbamid zawarty w TACTISEPCIE działa nawilżająco, dając przyjemne uczucie świeżości, szczególnie osobom cierpiącym z powodu suchości w ustach.

Stosując TACTISEPT płyn po każdym posiłku pozbywasz się uciążliwych resztek jedzenia oraz zapobiegasz powstawaniu płytki nazębnej, która jest jedną z najczęstszych przyczyn chorób jamy ustnej.

Millenium Studio - tworzenie stron www