preload preload preload preload preload preload

TACTISEPT

Zdrowy uśmiech w ciąży

Ciąża jest wyjątkowym stanem w życiu kobiety. W tym okresie następują zmiany w funkcjonowaniu całego jej organizmu. Niektóre z nich mogą niestety niekorzystnie wpływać na stan zdrowia jamy ustnej.

Większa niż dotąd ilość posiłków – bo przecież przyszłe mamy jedzą za dwoje! - sprawiają, że codzienna troska o higienę jamy ustnej jest w tym czasie ważniejsza niż kiedykolwiek. Dbanie o czystość zębów, zwłaszcza w okolicach linii dziąseł pomaga utrzymać właściwy poziom higieny, zapobiegając tworzeniu płytki bakteryjnej, a w jej następstwie kamienia nazębnego. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko zapalenia i przerostu dziąseł, na które narażone są kobiety ciężarne. Dlatego właśnie specjalnie dla przyszłych mam, mamy nowe, bezpieczne rozwiązanie!

Jak sobie radzić? Przede wszystkim rano, wieczorem oraz po każdym posiłku szczotkuj zęby i dziąsła przez trzy minuty. Jednak poza stosowaniem tak elementarnych środków codziennej higieny jak pasta i szczoteczka dobrze jest płukać usta specjalnymi płynami o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Taki płyn, stosowany codziennie razem z pastą i szczoteczką, pomaga pozbyć się uciążliwych resztek pokarmowych, pozostawiając na długo uczucie świeżości.

TACTISEPT płyn to specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej o równoczesnym działaniu antybakteryjnym, przeciwzapalnym i gojącym. Ze względu na swój unikalny skład i mechanizm działania jest niezastąpiony w codziennej higienie i profilaktyce. Unikalna receptura płynu TACTISEPT jest powszechnie stosowana, w codziennej profilaktyce jamy ustnej i zębów, przez przyszłe mamy w wielu krajach Uni Europejskiej. Teraz dostępny jest także w każdej dobrej aptece w Polsce.

Przyszłe mamy często rezygnują ze stosowania płynów do płukania jamy ustnej w okresie ciąży, obawiając się alkoholu zawartego w płynach (a znaczna część płynów dostępna w sprzedaży zawiera w swoim składzie właśnie alkohol) oraz faktu, że płukanki o działaniu bakteriobójczym, mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie dziecka. TACTISEPT płyn jest w 100% bezalkoholowy. Dodatkowo ze względu na swój unikalny skład (rozpad wyłącznie do naturalnych substancji występujących w organizmie człowieka) jest preparatem dedykowanym kobietom w ciąży. Nadtlenek karbamidu – główny składnik TACISEPTU – działa przeciwzapalnie, nawilżająco i łagodząco w stanach zapalnych oraz przeroście dziąseł, a aktywna piana powstająca w jamie ustnej w skutek działania TACTISEPTU gwarantuje wyjątkową moc oczyszczającą. 

TACTSEPT płyn - dbamy o uśmiech przyszłej mamy!

Millenium Studio - tworzenie stron www